Recenze

Úvod Recenze

Blogerka Pavla Kopuletá se rozhodla, že tři měsíce bude testovat naší chininovou kosmetiku Milva a přůběžně bude hodnotit výsledky co se týče kvality vlasů a jejich celkové délky. Chinin totiž blahodárně působí na vlasové cibulky a samotnou strukturu vlasu, to má za následek, že vlasy daleko méně padají a výrazně rychleji rostou!  Výsledky i její celou recenzi budeme vždy zveřejňovat na našich stránkách zde a také na našich FB stránkách zde: https://www.facebook.com/milvaprodukty.cz/. Recenze budou rozděleny vždy po měsíci. Nejlepších výsledků se dosahuje s kombinací produktů skládající se s chininové vodičky, chininového šampónu a chininové masky. Pro co nejlepší výsledky je tuto kombinaci třeba používat alespoň tři měsíce. Blogerka Pavla tedy každý měsíc bude testovat chininovou vodičku, jeden ze šampónů obsahující chinin a chinininovou masku.
Produkty s chininem, které bude Pavla po dobu 3 měsíců testovat:


3x Chininová vodička s rozprašovačem

1x Chininový šampón

1x Šampón Hair repair

1x Šampón Ženšen-chinin

1x Chininová maska

1. měsíc: Chininová vodička + Chininový šampón + Chininová maska


"...Na prvním obrázku je vidět, že vlasy byly na začátku března o pár centimetrů kratší. Neměřila jsem o kolik přesně, ale odhaduji cca 4-5 cm. A musím říci, že je mám teď o něco nadýchanější, pevnější a přijdou mi i lesklejší. Co se týče padání vlasů, které mě trápilo, to se zcela nezastavilo, jen omezilo. Ale co vidím hodně pozitivně, že u čela a na koutech mi začaly rašit nové vlasy. Sice hodně jemné a tenké, ale i to se počítá...."

 

 

 

Celý článek za první měsíc testování Milva produktů si můžete přečíst zde: http://www.allmycosmetics.cz/2017/03/produkty-milva-1-mesic-testovani.html
2. měsíc: Chininová vodička + šampón Hair repair + Chininová maska


Další měsíc testovala blogerka Pavla šampón Hair repair. Tento šampón obsahuje chinin ve stejném množství jako klasický chininový šampón + výtažek z Aloe vera + pšeničné klíčky. Šampón Hair repair byl vivynut tak, aby dokázal "opravit" vlasy poničnené vlivem např. barvením, nebo žehlením. Též je dobré ho používat pokud máme sklony s suchým vlasům a klasický chininový šampón Vám nevyhovuje.


"...Co na Milvě ale oceňuji nejvíce je to, že neobsahuje silikony ani parabeny. Dříve jsem složení moc neřešila a je pravda, že vzhledově jsou vlasy po náloži silikonů na první pohled hezčí, ale rozhodně ne kvalitnější a zdravější."

"Na fotografiích níže je vidět, jak mi moje vlasy postupem času rostly. Od začátku března jsem svoje vlasy nezastřihávala, pouze jednou jsem si je v polovině dubna obarvila, protože jsem už měla velké odrosty. Po Milvě zkrátka vlasy rostou mnohem rychleji. Mám pocit, že jsou i pevnější a lesklejší...."
Celou recenzi za druhý měsíc testování, kde jsou popsány celkové dojmy si můžete přečíst zde: http://www.allmycosmetics.cz/2017/04/produkty-milva-2-mesic-testovani.html
3. měsíc: Chininová vodička + šampón Chinin-ženšen + Chininová maska


Třetí a poslední měsíc měla blogerka Pavla za úkol otestovat a zrecenzovat šampón chinin-ženšen. Tento šampón obsahuje stejné množství chininu jako klasický chininový šampón, jen má navíc vytažek ze ženšenu, který pak zlepšuje celkové vlastnosti šampónu. Synergické působení chininu a ženšenového extraktu obsaženého v šamponu Milva zlepšuje mikrocirkulaci vlasové pokožky a zpevňuje vlasové folikuly.Tím udržuje kořínky vlasů zdravé, životaschopné a stimuluje přirozené procesy regenerace. Pravidelným používáním šamponu se obnovuje přirozený balanc sekrece mazu, podstatně se snižuje vypadávání vlasů a navrací se přirozený vzhled.


"...Šampon má čirou barvu a je bez jakékoliv parfemace. Pro někoho to může být nudné, ale pro mne je to známka kvality."


"..Milvu budu rozhodně používat i nadále, proč měnit něco, co funguje a s čím jsem spokojená. Dobré zaměstnání také přece neopustíte, když jste v něm spokojení."
Celou recenzi za třetí měsíc testování, kde jsou popsány celkové dojmy si můžete přečíst zde: http://www.allmycosmetics.cz/2017/05/produkty-milva-3-mesic-testovani-shrnuti.html
Co objednat, aby to bylo přesně pro Vás?


Pokud si nevíte rady co přesně objednat, doporučujeme přečíst krátké info zde: http://www.milvaprodukty.cz/kategorie/pomoc-pri-vyberu-milva-produktu/,


nebo nás kontaktujte na našich Facebookových stránkách a my Vám rádi poradíme :)

Copyright 2015 - 2023 © milvaprodukty.cz