Jak funguje chinin?

Úvod Jak funguje chinin?

Kosmetika Milva s chininem jako zázrak proti vypadávání vlasů! 

Toužíte po dlouhých a hustých vlasech, které nemají tendenci vypadávat? 
Máme pro vás přesně to, co potřebujete!

Vyzkoušejte revoluční přípravky na vlasy s obsahem přírodního chininu a možná neuvěříte tomu, co vás čeká. Nejen že se vlasy stanou mnohem silnějšími, odolnějšími a přestanou vypadávat, ale začnou i rychleji růst!

Vše má na svědomí právě chinin, který dokáže pomoci vašim vlasům a to v relativně krátké době. A jak vlastně chinin funguje? Chinin vlasy oživuje, posiluje a obnovuje vlasové cibulky a celkově tak zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů.

Chinin je přírodní alkaloid hořké chuti s řadou pozitivních vlastností. Pro své specifické vlastnosti si našel uplatnění v medicíně, potravinářství a kosmetickém průmyslu. Jednou z nich je blahodárné působení na vlasové cibulky a samotnou strukturu vlasu. Pro tuto jeho vlastnost je v posledních letech ceněn chinin jako naprostý zázrak a boji s vlasovými problémy se stal doslova hitem.

Pokud si přejete zdravé a krásné vlasy, tak neváhejte a vyzkoušejte kosmetické vlasové výrobky s chininem, který vás určitě nezklame. Výrobky bulharské značky Milva vás překvapí i tím, že jsou bez silikonů a parabenů. Spojují sílu přírody s tím, co člověk postrádá. Navrací ztracenou krásu a obnovují pocit krásných vlasů, které díky jeho pečujícím přírodním složkám doslova omládnou a zesílí. Během několika týdnů dokáže vlasy revitalizovat, oživit, posílit a obnovit. Nejvíce však oceníte to, že vlasy přestanou tolik vypadávat a budou rychleji růst!

Nejlepší kombinací, jak dosáhnout optimálního výsledku v co nejkratší době je použití šamponu, vlasové vody, která se nesmývá a jemně se vmasíruje do pokožky a jednou týdně vlasům dopřát chininovou masku jako zábal. Vlasy tak dostanou veškerou potřebnou výživu, kterou nám nabízí sama příroda.

 

 

Před první objednávkou doporučujeme přečíst krátké info zde.

Copyright 2015 - 2023 © milvaprodukty.cz